NaguUus e-poest tellides võid kindel olla, et kaup on kontrollitud, kvaliteetne ning saabub ruttu.

Vali välja tooted ja transport. Maksa mugavalt pangalingi või arvega ja juba järgmisel päeval asub kuller Sinu poole teele!

 

 
 
 
 
Tooteid ostukorvis: 0
Kokku: 0 eur
Vaata

Tellimine

Tellimistingimused

NaguUus.ee e-poest tellimise tingimused on kõigi klientide jaoks võrdsed. Tellimus vormistatakse NaguUus.ee internetipoest ostu sooritaja (edaspidi Ostja) ja Bremers OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Tellimuse vormistamine on samaväärne Ostu-Müügilepingu sõlmimisega. Ostja kasutab ostu sooritamiseks virtuaalset ostukorvi, lisades toote ning valides sobiva makseviisi. Tellimus vormistatakse sellest hetkest kui Müüja edastab Ostjale arve e-postiga. Hetkest kui arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Bremers OÜ arvelduskontole loetakse tellimus jõustunuks.

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad NaguUus.ee e-poes on välja toodud Eurodes.

Ostja tasub toodete eest vastavalt Bremers OÜ poolt edastatud arvele. Müüja jätab endale õiguse tellimus ja arve tühistada kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt arvel märgitud tasumiskuupäevaks.

Kauba eest tasub Ostja Bremers OÜ arveldusarvele arvel märgitud panka. Samuti on võimalik tasuda kasutades maksmiseks pangalinki (SEB, Swedbank, LHV ja Nordea).

Kuidas osta NaguUus.ee e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu "Edasi" peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valides makseviisiks:

 1. Pangalingiga
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb pangalinkide valik piltide näol. Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Peale tellimuse tasumist saadetakse Teie e-posti peale arve.
 2. Arvega
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb võimalus avada tellimus pdf faili kujul ning samuti saadetakse tellimus Teie e-posti peale.

Transport

 

 • SmartPOST (4.00 EUR)
  Kõik tooted, mis on tähistatud märgiga:  on võimalik tellida läbi smartposti.
  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
   
 • DPD kuller (7.00 EUR)

  Kauba toob kohale DPD Eesti.
  Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.

 

 • Tulen ise järgi

  Aadress: Kohila 2A, Tallinn
  Avatud: E-R: 10-18.00

                            L: 11-14.00


Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul ühe tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui kolm tööpäeva.
Olemasolevad tooted on reaalselt kaupluses/laos olemas ning puudub täiendav tarneaeg.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult ja tagastame tasutud raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Samuti ei tohi 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks tellitud kaupa muuta, parandada, määrida või vigastada.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@naguuus.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kaup peab tagastamisel olema originaalpakendis ning korrektselt pakitud.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Garantii tingimused

Toodetele, millised ostetakse juriidilistele isikutele kehtib garantii 3 kuud, eraisikutele 6 kuud

Kui tootel ilmneb defekt või puudus garantiiaja jooksul võib tagastada toote Bremers OÜ, Kohila 2A, Tallinn

Garantiijuhtumi korral parandatakse toode, tagastatakse raha või pakutakse kliendile asenduskaupa

Garantii alla ei kuulu vead, millised on tekkinud - välistel põhjustel, hooletusest, toote ebaõigest kasutamisest, kestvast kasutamisest tuleneva kulumise tagajärjel, volitamata isiku teostatud parandustest, toote transpordil

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

Bremers OÜ jätab endale õiguse muuta NaguUus.ee sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo saamiseks palun pöörduge julgelt telefonil 600 22 55, mob. 52 66 138 või E-posti teel: info@naguuus.ee