Müüme uut ja kasutatud lastekaupa

Vankrid, voodid, turvavarustus, mänguasjad ja palju muud väikese inimese eluks vajalikku
Palju parima hinnaga tooteid!

Kogu kaup ja veelgi suurem valik meie poes Kohila 2A, Tallinn. Tule tutvu!

 

 
 
 
 
Tooteid ostukorvis: 0
Kokku: 0 eur
Vaata

Maxi-Cosi Mura Plus 4-osaline vankrikomplekt

Maxi-Cosi Mura Plus 4-osaline vankrikomplekt
Toode Maxi-Cosi Mura Plus 4-osaline vankrikomplekt
Hind 299.00 €
Toote kood 6535

Saadavus

Kohe saadaval
- +

Maxi-Cosi Mura 4-osaline vankrikomplekt, mis koosneb vankrikorvist, jalutuskäru istumisosast, turvahällist CabrioFix koos Easyfix alusega ja vankriraamist.

Mahukas vankrikorv, vankrikate mugavalt lukuga suletav, vankriavale lukuga kinnitatav putukavõrk teeb kasutamise väga mugavaks, vankrikorvi lisana.

Jalutuskäru istumisosa on pehmelt vooderdatud, istumisosa rihmad on mugavalt reguleeritavad, õlarihmadel trukkidega pehmendused. Istumisosa käib täislamavasse, samuti on olemas turvakaar, mis on T-tähe kujuline ning mille saab lihtsalt eemaldada. Istumisosal on oma kaarvari. Reguleeritav jalatugi.

Raam käib väikseks kokku ning on mugavalt manööverdatav, kuna esirattad on pöörlevad, mida saab vajaduse korral lukustada. Nii istumisosa, kui ka vankrikorvi on raamilt lihtne eemaldada.

Maxi-Cosi CabrioFix turvahäll sobib lapsele kaaluga 0-13 kg. Mahukas, piisavalt ruumi ka talveriietes. Pea külgkaitsesüsteem, eemaldatav istme ja peaümbrispadi, turvahälli ja turvavööde avalihoidjad, mugav turvavööde pingutussüsteem, integreeritud päikesevari, ergonoomiline ja mugav kandesang, panipaik, eemaldatav ja pestav katteriie.

Toote kaal: 3,25 kg.

EasyFix alus turvahälli lihtsamaks kinnitamiseks autosse. Aluse saab kinnitada nii isofix klambrite, kui ka turvavööga. Kui turvahäll on autoalusele kinnitatud ei ole tarvis, seda enam turvavööga siduda.

Vankrikomplekti värvus: Robin Red